Nová prodejna Columbia otevřena v pražském obchodním centru Palladium

Vyzkoušejte inovativní věci na ven s atraktivním a funkčním designem, který zároveň odráží i současné módní trendy. Nyní v centru Prahy! 1712835896_3


Columbia Sportswear, přední světová značka sportovního a outdoorového oblečení, otevřela v pražském obchodním centru Palladium ve spolupráci se společností Prorok Sport svou vlajkovou prodejnu. Najdete ji v patře -1, kde na prodejní ploše 110 m2 nabízí široký sortiment špičkového outdoorového oblečení a bot značky Columbia pro všechny outdoorové nadšence.

Snímek obrazovky 2024-05-09 v 7.33.24

Vyškolená obsluha zákazníkům ochotně poradí s výběrem a představí jednotlivé technologie a funkce, kterými oblečení a obuv Columbia vyniká. V nové prodejně naleznete aktuální kolekci pro jaro – léto 2024 včetně technologických novinek. Tou je např. kolekce „speed hiking“ obuvi Columbia KONOS, která je vybavena novou revoluční technologickou platformou OMNI-MAX kombinující jedinečnou trakci, stabilitu a tlumení pro nepřetržitý komfort chodidla a návrat energie při každém kroku.

Lehké trekové boty Columbia Konos TRS promyšleně kombinují vlastnosti turistické obuvi s moderním designem tenisek.

Lehké trekové boty Columbia Konos TRS kombinují vlastnosti turistické obuvi s moderním designem tenisek.

Značka Columbia v této nové prodejně nabízí ideální vybavení pro pobyt nebo dovolenou v přírodě, v horách nebo na vodě, díky kterému vaše sportovní i odpočinkové aktivity zůstanou pohodovým zážitkem i navzdory náladám počasí.

Jednotlivé technologie jako například OutDry a Omni-Tech, které jsou součástí bund i kalhot, vás dokonale ochrání před deštěm. Voděodolná, ale prodyšná technologie OutDry je obsažena i ve vybraných modelech obuvi a díky ní budete mít nohy v suchu za každého počasí.

Snímek obrazovky 2024-05-09 v 7.34.26

V horkých letních dnech naopak oceníte technologie Columbia Omni-Wick, Omni-Freeze a Omni-Shade, které ochrání před horkem a potem. Omni-Wick odvádí od pokožky vlhkost a pot po plochých funkčních vláknech na povrch látky, kde se rychle odpaří. Pomáhá tak regulovat i teplotu těla. Revoluční technologie Columbia Omni-Freeze Zero poskytuje chladivý efekt aktivovaný kontaktem 
s tělesným potem. V textilním materiálu jsou zapracovány drobné chladící polymerové kroužky, které snižují teplotu materiálu, urychlují proces odvádění vlhkosti od těla a zajišťují okamžité ochlazení 
s dlouhotrvajícím účinkem. Podle odborných testů snižuje technologie Omni-Freeze Zero teplotu materiálu až o 10°C.

Snímek obrazovky 2024-05-09 v 7.33.02

Kolekce Columbia vyniká atraktivním a funkčním designem, který zároveň odráží i současné módní trendy. Nabízí mnoho barev a vzorů, které lze kombinovat a vytvořit z nich sladěný outfit od hlavy k patě. A to včetně řady doplňků.

Nový obchod Columbia je po prodejně v OC Letňany v pořadí druhou značkovou prodejnou Columbia v Praze. Je otevřená denně od 9 do 21 hod. Další prodejny značky Columbia naleznete v Brně a Olomouci.

Snímek obrazovky 2024-05-09 v 7.41.45

Všechny značkové prodejny Columbia provozuje v České republice společnost Prorok Sport s.r.o., která na poli prodeje sportovního vybavení působí již 30 let a provozuje i oblíbený e-shop www.sportovna.cz, ve kterém mimo produktů Columbia nabízí zákazníkům i další sportovní brandy. Prorok Sport s.r.o. tím propojuje online nakupování s kamennými prodejnami, které jsou také poradenským a výdejním místem e-shopu. Vychází tak vstříc všem zákazníkům – těm, kteří dávají přednost rychlé objednávce na pár kliků, i těm, kteří si potřebují zboží osahat a vyzkoušet.

Více: www.sportovna.cz

 

Add Comment RegisterNapsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


− jedna = 7

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>