Zkuste Pivní běh: 11 kilometrů na trati, 11° v cíli

Svým pojetím patří Pivní běhy k nejoriginálnějším závodům, jaké se v běžecké termínovce nacházejí. Už 10. listopadu seriál vyvrcholí ve Vratislavicích u Liberce, kde se uskuteční Konrádova 11°. Závod odstartuje v 11:11 hodin, trať měří 11 kilometrů a v cíli čeká na závodníky 11° odměna. Pivni behy (1)

Už samotný start bude pro účastníky závodu zážitkem – na trať se totiž vydají slavnostním otevřením brány pivovaru Konrad. Závod jim nabídne zvlněnou krajinu, přírodní terén, krásné výhledy, ale i hořký ionťák na občerstvovačkách, skvělou atmosféru a zajímavé sportovní
i pivní ceny.

Vezměte celou rodinu

Pivní běhy mají úžasnou rodinnou atmosféru, ke které patří pohodová nálada v cílovém prostoru. Tam na závodníky čeká také krásná dřevěná medaile a 11° pivo Konrad. Nejrychlejší běžec si pak z Vratislavic odveze celý sud!

 

Součástí programu jsou také dětské závody. Malé běžce čekají tratě od 300 do 1500 metrů, ale užijí si i další atrakce – například si mohou zdarma půjčit šlapací kárky a koloběžky. Všichni závodníci se mohou těšit na návštěvu místního muzeu historických vozidel.

Vyhrát může i nejpomalejší

Vyhrává ten nejrychlejší. A také ten nejpřesnější. Pokud se rozhodnete neběžet na co nejrychlejší čas, můžete si na Konradově 11° vyzkoušet zajímavou novinku: při prezenci nahlásíte čas, za který závod uběhnete. Na trasu se pak vydáte bez jakékoli měřící techniky. Ten, kdo zaběhne závod nejblíže tipovanému času, zvítězí. Klidně to tedy může být i ten nejpomalejší.

Protože je Konrádova jedenáctka poslední zastávkou série, kromě tří nejrychlejších běžců každé kategorie, budou korunováni i král a královna Pivních běhů a předána Cena Pivního běžce pro každého závodníka, který se zúčastnil alespoň 2 závodů série.

Online registrace je otevřena do 9. listopadu 2019. Startovné na hlavní závod je 200 Kč a pro děti 50 Kč. Bližší informace k závodu sledujte na FB stránce Pivní běhy a na www.pivnibehy.cz.

Add Comment RegisterNapsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


+ 3 = jedenáct

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>