Sedm letních pomocníků

Cesty, hory, pláže, památky, rybníky, skály... Tam všude budete o prázdninách potřebovat krýt záda. My se spolehneme na tyhle parťáky. how-to-go-wild-camping-and-get-away-with-it

1. Zachránce z maléru

Dostat se do situace, kdy jde doslova o život, není nic složitého. Stačí zabloudit v lese, ztratit se kdekoli v přírodě. V tu chvíli budete rádi za jakoukoli pomoc. Multitool Leatherman Signal přináší pomocí rovnou devatenáct.

Signal Open

Mezi devatenáct nástrojů nového outdoorového speciálu Signal patří křesadlo s diamantovým škrtátkem, s jehož pomocí si velmi snadno rozděláte oheň, signální píšťalka pro komunikaci s okolím, karabina na zavěšení, ale také nůž s kombinovanou čepelí, kladivo, šídlo, sada otvíráků a šroubováků a samozřejmě tradiční multifunkční kleště. V atraktivním žluto-černém těle se skrývá možná záchrana vašeho života, se kterou by vás nemělo už nic překvapit. Na multitool je 25 let záruka.

www.savetheday.cz

2. Čelovka pro každou situaci

Kompaktní dobíjecí čelovka Ledlenser MH5 s výkonem až 400 lm a dosvitem na vzdálenost 180 m je vybavená nově magnetickým dobíjením a červeným světlem. Zároveň je možné akumulátor zcela nahradit tužkovými bateriemi a být tak vždy vybaven dostatkem energie.

Snímek obrazovky 2022-05-19 v 22.55.35

Díky inovativnímu systému uchycení přeměníte čelovku jen několika jednoduchými pohyby na multifunkční ruční svítilnu. Tu si můžete pomocí klipu bezpečně připnout na oblečení, na opasek či na batoh. Patentované technologie Ledlesner, jako je Advanced Focus System, Rapid Focus či Smart Light Technology, vám zaručí tu nejvyšší kvalitu osvětlení.

www.savetheday.cz

3. Slunce do tužkovek

Lehký a přenosný systém Goal Zero Guide 12 Solar Kit určený pro dobíjení tužkových baterií ze slunce na cestách, výpravách, expedicích a všude tam, kde je obtížný přístup ke zdroji elektřiny. Buďte nezávislí na zásuvkách, užijte si výpravu mimo civilizaci na sto procent!

Snímek obrazovky 2022-05-19 v 22.53.30
V balení najdete Guide 12, Nomad 5 Solární panel, 4x AA Baterie (NiMH dobíjecí), USB-A To USB-C dobíjecí kabel a AAA adaptér na baterky (AAA baterie nejsou součástí balení).

www.savetheday.cz

4. Čelovka pro běžce

Lehčí, menší, rychlejší: nová řada čelovek Ledlenser NEO vám poskytuje dokonalé osvětlení i pro velmi rychlé aktivity jako je běh. Běžecká čelovka LedLenser Neo1R kombinuje minimalismus (39 g) s překvapivě vysokým výkonem (250 lm). Tato ultrakompaktní čelovka se vejde do každé kapsy a osvědčí se jako všestranný, sportovní společník poskytující kvalitní osvětlení na krátkou i delší vzdálenost.

Snímek obrazovky 2022-05-19 v 22.45.00

Moderní vzhled, naklápěcí hlavice, dodatečné červené světlo a praktický magnetický systém nabíjení – to vše nabízí moderní běžecká čelovka Ledlenser Neo1R. Poskytuje perfektní světelný výkon pro rychlé sportovní aktivity kombinuje osvětlení na krátké i dlouhé vzdálenosti. Dodatečné červené světlo funguje jako signální světlo i neoslňující světlo pro orientaci v terénu. Minimalistická reflexní čelenka poskytuje vysoký komfort a dokonale sedí na hlavě. Rychlé a snadné nabíjení baterie pomocí magnetického nabíjecího systému.

www.savetheday.cz

5. Energie na dlouho

Kompaktní a ultra lehký záložní zdroj energie Goal Zero Yeti 200X s lithiovou baterií je konstruován především na cesty, kdy je potřeba zdroj přenášet. Moderní design je odolný, uzpůsobený snadnému transportu a velmi intuitivnímu ovládání. Powerpack Yeti 200X je vybaven nejmodernější technologií dobíjení a je vybaven porty na velmi rychlé dobíjení el. zařízení (mobily, laptopy, tablety…) přes USB-C.

Snímek obrazovky 2022-05-19 v 22.52.04

Zařízení lze dobíjet ze zásuvky, přes auto-nabíječku, ale samozřejmě také z kompatibilních solárních panelů Goal Zero. S kapacitou 187 Wh dobijete například 20x smartphone, 5x tablet, 4x laptop nebo budete 10 hodin napájet menší přenosnou lednici. Buďte nezávislí na zásuvkách a elektrických rozvodech!

www.savetheday.cz

6. Brýle bez kompromisů

Nová série brýlí Wiley X Active 6 v sobě snoubí eleganci a styl vhodný pro každodenní nošení spolu se špičkovými technologiemi Wiley X. Mezi ně patří čočky Captivate, které vám díky zcela převratnému vykreslování barev umožní úplně „nový pohled na svět“, prakticky nerozbitné materiály a konstrukce odpovídající balistickým normám.

Snímek obrazovky 2022-05-19 v 22.45.53

Díky nim poskytnete očím nejen maximální komfort, ale i bezpečí. Už žádné kompromisy mezi designem a funkčností!

www.savetheday.cz

7. Ultramoderní všeuměl

Multitool Leatherman Skeletool zaujme na první pohled. Nevšední design je propojen s účelností a díky odlehčovacím otvorům váží tento sedminástrojový multiool pouhých 142 gramů, což mu ale nijak neubírá na funkčnosti a extrémní odolnosti. To ocení zejména horolezci, ale i cestovatelé, kteří počítají každý gram hmotnosti navíc a potřebují se spolehnout na rychlé a kvalitní nářadí.

1000

Tělo z nerezové oceli je vyplněno hliníkovou vložkou, nůž s kombinovanou čepelí lze snadno otevřít jednou rukou. Tradiční multifunkční kleště jsou doplněny o sérii šroubováků a otvírák na láhve. Díky kvalitní karabině můžete multitool jediným pohybem připnout za opasek či na batoh. Stane se tak stylovým pomocníkem, kterého budete mít po ruce v každé situaci.

www.savetheday.cz

 

Add Comment RegisterNapsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


2 × = šestnáct

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>