Jste připraveni na velkolepou tenisovou show v březnu na krásném pobřeží chorvatského Zadaru?

Více než 60 hráčů z 32 zemí a čtyř kontinentů přijede na turnaj ATP v exkluzivním prostředí Falkensteiner Resort Punta Skala v Zadaru. USP

Již počtvrté v řadě přivítá resort turnaj ATP a nabízí dokonalou kombinaci špičkového sportu, prvotřídní kuchyně a relaxačních chvil na okouzlujícím pobřeží Jaderského moře. Zažijte mezinárodní tenisové hvězdy, jako je Dominic Thiem, první nasazený hráč turnaje, vítěz US Open 2000, finalista grandslamového turnaje Roland Garros 2018 a 2019 a finalista grandslamového turnaje Australian Open 2020, jehož nejlepším umístěním na žebříčku ATP byla trojka.

2206dd_falkensteiner-punta-skala-drone_7-mini
Nechybí ani druhý nasazený hráč turnaje český profesionální tenista Jiří Veselý, který má na kontě dvě vítězství v zápasech s nejlepším tenistou světa Novakem Đokovićem a byl 34. hráčem žebříčku ATP. Třetím nasazeným hráčem turnaje je Dominic Striker ze Švýcarska a čtvrtým je Corentin Moutet z Francie, kterého doplní krajan Pouille Lucas.
Jedním z nejzvučnějších jmen turnaje je bezesporu loňský vítěz dvouhry Alessandro Giannessi, vítězové čtyřhry Guinard Manuel a Nino Serdarušić, Zdeněk Kolář, vítěz čtyřhry z roku 2022, finalista turnaje z roku 2021 Dimitar Kuzmanov a Daniel Michalski z roku 2022. Velkým jménem turnaje je Dino Prižmić z Chorvatska, který je ve svých 18 letech jedním z nejúspěšnějších mladých chorvatských tenisových talentů.

2

Vstup na turnaj je pro hosta v resortu zdarma. Hosté si během hry také vychutnají vynikající kulinářské speciality v restauracích, kde budou šéfkuchaři představeni kulinářskými specialitami regionální a mezinárodní kuchyně.

USP

Po dni plném vzrušujících zápasů se hosté mohou nechat hýčkat v exkluzivním wellness centru Acquapura SPA – chorvatské oáze klidu a pohody s jedinečnou rozlohou přes 6000 m². Mohou také relaxovat při uklidňující masáži, osvěžit se v křišťálově čisté vodě našich bazénů nebo načerpat energii v sauně s výhledem na malebné pobřeží Jaderského moře.
Využijte tuto nezapomenutelnou akci a odpočiňte si v krásné oáze Zadar, kde se sport, gastronomie a relaxace snoubí na nejvyšší úrovni!

Jeden resort, nekonečné cesty

Falkensteiner Resort Punta Skala je prémiový resort, který nabízí nesrovnatelný zážitek pro ty, kteří hledají opravdový středomořský únik. Vaše rozmanitá cesta na pobřeží Jaderského moře, přizpůsobená vašim osobním potřebám, bude plná řady rodinných aktivit, romantických zákoutí a prvotřídních kulinářských specialit. Od svých úžasných soukromých pláží až po exkluzivní SPA, nejmodernější fitness a zábavní centra a zážitky šité na míru, Resort Punta Skala je ideální destinací pro ty, kteří chtějí zažít prémiovou přitažlivost pobřežního života.

1
Resort Punta Skala, který se nachází na zabezpečeném a úchvatném poloostrově a je obklopen mořem, je zelenou oázou klidu, která nabízí to nejlepší z chorvatského pobřeží Jaderského moře. Maximální relaxaci najdete ve stylovém hotelu Falkensteiner Hotel & Spa Iadera, luxusním rodinném hotelu Falkensteiner Diadora, prostorných rezidencích Falkensteiner Residences Senia nebo luxusních vilách Falkensteiner Punta Skala.

5
Toto moderní a světlem naplněné plážové letovisko nabízí řadu prvotřídních restaurací, stylové obchody, největší a nejkrásnější lázně v Dalmácii, moderní sportovní zařízení se 7 tenisovými kurty, celou řadu vodních sportů, nově otevřené fitness centrum a fitness na 800 m2 v klubu Fortis.

Více: www.falkensteiner.com/en/resortpuntaskala

Add Comment RegisterNapsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


− tři = 2

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>