Adrenalin na vodě

Zapomeňte na vodní lyže nebo projížďku na vodním skútru. Je čas na zajímavější vodní radovánky, takové, jako je například flyboarding, hoverboard nebo wakeboarding. A nemusíte za nimi cestovat nikam daleko, v Čechách i na Moravě je již mnoho míst, kde si můžete netradiční adrenalinovou zábavu užít.

flyboard620

Flyboarding

Novinkou mezi adrenalinovými zážitky je flyboarding, vodní sport, při kterém se pohybujete pomocí vodních trysek. Flyboarding si získal velmi rychle mnoho nadšenců a není divu. Už při samotném pohledu na obrázky či videa, která si můžete najít, se tají dech. A o to přece jde – jinak by to ani nebyl ten správný adrenalin. Flyboarding ve Vraném nad Vltavou a na Dalešické přehradě můžete objednat v zážitkové agentuře ESENNCE.cz (www.esennce.cz).

Kitesurfing

Někdy také označován jako kiteboarding je sport, při kterém je prkno (kiteboard) tažen po vodní hladině pomocí létajícího draka (kite). Umožňuje tak kiteboardistovi dělat nejrůznější triky a akrobatické prvky. Tento unikátní sport vznikl již ke konci devadesátých let, největší rozvoj ale zažil v posledním desetiletí. Vzniklo mnoho subdisciplín kitesurfingu, ve kterých se pořádají světová mistrovství a závody.

Cliffdiving

Není jen obyčejný skok do vody. Má přesně stanovená pravidla – například výšku skoku a hloubku doskokové vody. Jedná se o divácky velmi atraktivní sport, závody jsou velmi populární a na světové hvězdy cliffdivingu se sjíždí podívat fanoušci z celého světa. U nás má také nemalou základnu jak skokanů, tak fanoušků a každoroční akce jménem High jump trhá rekordy v návštěvnosti. Více o akci i o pravidlech a zajímavostech ze světa skoků do vody si přečtěte zde.

PR článek.

Add Comment RegisterNapsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


7 × pět =

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>