4 tipy na vánoční dárky pro celou rodinu

Manželce, bráchovi, tatínkovi, babičce, kamarádovi... Značka Reebok pro vás připravila tipy na dárky pro celou rodinu. Obdarujte s nimi kohokoliv, kdo se ani v zimě nechce vzdávat aerobních aktivit venku. Reebok Thermowarm (11)

Na běh

Reebok Floatride Run Flexweave

Běžecké boty, které splňují vysoké nároky nejen na pohodlí, ale také na výkonnost a rychlost. Výsledkem dlouhého vývoje je pěnová technologie Floatride, která rovnoměrně tlumí nárazy při došlapu a přitom umožňuje citlivé vnímání povrchu. Materiál Flexweave ve svršku je konstruován z prvků ve tvaru osmičky a umožňuje zkombinovat zdánlivě nesourodé vlastnosti – boty jsou ve špičce flexibilní, ve středu nabízejí oporu a celkově jsou velmi prodyšné.

Cena: 3 999 Kč

Reebok Floatride RUN Flexweave - damska 3999 Kč (produkt)

Na trénink

Reebok Thermowarm Deltapeak

Byl navržen tak, aby ženám pomohl maximalizovat výkon v chladnějších podmínkách. Udrží vaši tělesnou schránku v teple, v mimořádném pohodlí a připravenou zvládnout jakýkoliv workout. Součástí velmi elegantní střihu jsou dolmanové rukávy, otevřené kapsy a nastavitelná kapuce.

Cena: 2 149 Kč

Reebok Thermowarm Deltapeak 2149 Kč (image)

Reebok Thermowarm Control Hoodie

Zima nemá v boji s touto hřejivou a pohodlnou hoodie žádnou šanci. Udrží vás v teple a pomůže vám zvládnout jakýkoliv workout venku nebo v chladném gymu. Vyrobena je z mimořádně komfortního materiálu. Dvouvrstvá kapuce s vysokým límcem se stará o to, že váš výkon neohrozí ani ledový vítr.

Cena: 2 699 Kč

Reebok Thermowarm Control Hoodie 2699 Kč (image)

Reebok Imagiro Bag

Chytrá dámská taška funguje jako 4-v-1. Můžete ji nosit na jeden popruh přes rameno, jako batoh, jako sportovní tašku nebo jako velkou ledvinku. Popruhy lze upravit tak, aby přesně vyhovovaly způsobu nošení. Uvnitř ukrývá hlavní kapsu pro tréninkové věci a menší pro různé drobnosti.

Cena: 1 199 Kč

Reebok Imagiro Bag 1199 Kč (produkt)

 

Add Comment RegisterNapsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


sedm − = 5

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>