Nikon D5300

První digitální jednookou zrcadlovku formátu DX s vestavěným připojením Wi-Fi a zařízením GPS, které je plně integrováno s Wi-Fi.

Přístroj D5300 je optimalizovaný pro tvůrčí fotografování a všestranné využití a tvoří tak vrcholek digitálních jednookých zrcadlovek pro začátečníky, kterým poskytuje inspiraci k pořizování působivých snímků a videosekvencí. Jako první digitální jednooká zrcadlovka Nikon obsahuje vestavěné připojení Wi-Fi a nabízí tvůrčím fotografům fantastickou příležitost zachycovat a sdílet v neuvěřitelných detailech magii jejich světa.

Inovativní obrazový snímač CMOS formátu DX s rozlišením 24,2 milionu pixelů a speciální konstrukcí bez optického antialiasingového filtru (OLPF) poskytuje fotoaparátu rozlišení i těch nejjemnějších detailů a struktur s úchvatnou ostrostí. Pořízené snímky lze ihned sdílet pomocí vestavěné funkce Wi-Fi, která propojuje fotoaparát přímo s chytrým telefonem nebo tabletem. Funkce GPS přidává přímo ve fotoaparátu geografické značky ke snímkům pořízeným na cestách. Cena D5300 body 18 990 Kč, D5300 18-55VR 21 990 Kč, D5300 18-105VR 26 990 Kč.

Add Comment RegisterNapsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


devět − = 7

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>