CAT uvádí novou vlajkovou loď – robustní Cat® S40

Společnost CAT phones uvádí na trh robustní smartphone Cat® S40 – extrémně odolný 4G chytrý telefon pro ty nejnáročnější uživatele. Pochlubit se může 4.7“ qHD displejem, podporou 4G a obří výdrží baterie.

cat

CAT® S40 je smartphonem pro nejnáročnější uživatele pohybující se často i v extrémních podmínkách. Díky čtyřjádrovému procesoru a podpoře 4G nabízí plné využití potenciálu chytrých telefonů. Jeho jasný displej je dobře čitelný i na přímém slunci.

Bohatě splňuje požadavky certifikátu odolnosti IP 68 a překračuje i požadavky Mil-Spec 810G. CAT S40 je tak vodotěsný po dobu 1hodiny v hloubce 1 metru, prachuodolný a zároveň bez úhony vydrží i pády z výšky 1,8m.

Vynikající 4.7“ gHD displej jehož povrch je chráněn technologií Corning® Gorilla® Glass 4 je možné ovládat i v rukavicích nebo v dešti mokrými prsty.

Díky baterii s kapacitou 3000 mAh nabízí CAT S40 až 18 hodin hovoru nebo výdrž v pohotovostním režimu až 39 dní.

Zajímavostí je novinka v podobě kontroly vodotěsnosti. Ta uživatele upozorní, pokud telefon není v dané chvíli dobře zabezpečen a vodotěsný. Animace mu pak znázorní, kterou část telefonu je třeba zkontrolovat a zajistit.

Uživatelé si také mohou ve speciálním obchodě stahovat aplikace určené pro náročná pracovní prostředí a outdoorové aktivity.

Technické specifikace Cat S40

OS: Android™ 5.1 Lollipop

Procesor Qualcomm MSM8909, čtyři jádra 1.1 Ghz

Odolnost: IP68 + MIL SPEC 810G certifikace

Baterie: 3000 mAh, až 18 hodin hovoru

Vnitřní paměť 16GB, možnost rozšíření až na 64GB

Konektivita: 4G, LTE

Displej: 4.7”IPS qHD, 1280×720, Corning® Gorilla® Glass 4, možnost ovládat mokrými prsty i v rukavicích

Fotoaparát: 8MP s autofokusem, full HD video

Hmotnost: 185 g

Provozní teplota prostředí: -25° C až 55° C

Model CAT S40 bude v obchodech dostupný od konce srpna za doporučenou koncovou cenu 10 690 Kč.

Red.

Add Comment RegisterNapsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


osm + 7 =

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>