Pro zážitek z běhu v městských ulicích

Už žádné kompromisy. Běžecké boty On jsou rychlé a zároveň pohodlné. Elegantní a zároveň sportovní. Rozběhněte se ulicemi v On Cloudswift a proměňte město ve své tréninkové hřiště. Medium JPEG-DIGITAL USE ONLY - SS21 Cloudswift RockSlate M Digital Editorial 2

Superpěna Helion v mezipodešvi je lehká a neuvěřitelně pohodlná, přitom ale poskytuje vysoký stupeň ochrany a návratnosti energie. Unikátní je její odolnost proti vlivům počasí, proto funguje stejně dobře v mrazu jako v horkých letních dnech.

Skvěle se tak doplňuje s patentovaným tlumením CloudTec, jehož „obláčky“ se při došlapu stlačí, aby vám zajistily maximální pohodlí, a při návratu do původní polohy podporují rychlý a energický odraz.

K vysokému komfortu On Cloudswift, které vyjdou na 4 290 Kč, přispívá síťovaný svršek a jeho vnitřní konstrukce. Oporu a vynikající obepnutí nohy vám zajistí boční panely, které oceníte při krátkých městských sprintech.

Medium JPEG-SS21 Cloudswift GlacierWhite W Editorial Sideshot

Add Comment RegisterNapsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


3 − dva =

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>