Nečekaný úspěch evropské kolekce BlackYak

Asijská outdoorová jednička BlackYak zahájila svou expanzi na evropské trhy. Její novou kolekci ocenila odborná porota na veletrhu ISPO nebývale vysokým počtem zlatých medailí. blackyak

Jihokorejská společnost BlackYak předvedla odborné porotě svou první evropskou kolekci na nadcházejícím veletrhu sportovního a outdoorového zboží ISPO 2016 v Mnichově a získala celkem 11 prestižních ocenění ISPO AWARDS, přičemž 8x byla oceněna nejvyšší možnou metou ISPO GOLD AWARD. Nic takového ve své historii tento největší evropský veletrh outdooru zatím nezaznamenal.

Na evropské kolekci a vstupu na evropský trh pracujeme v BlackYak již několik let. Věděli jsme, že máme v ruce něco vyjímečného, ale takhle fantastické přijetí jsme nečekali. Je to skvělé ocenění celého našeho vývojářského a designérského týmu, který se na evropské kolekci podílel a zároveň nejvyšší možná míra uznání, inovativnosti a nezávislého designu BlackYak, což nás nesmírně těší. Naším cílem je přinést na evropský trh skutečnou inovaci a nezávislý design, což se našemu týmu zjevně daří”, sdělil Maximilian Nortz, výkonný ředitel evropského zastoupení BlackYak.

BY22

Oceněné bundy a další svršky

V kategorii globálních produktů získal BlackYak čtyři zlaté medaile za tyto svrchní vrstvy oblečení: Hooded Active Down Jacket, odlehčená Down-filled Jacket, dále Light Down Insulation Stretch Jacket a velmi odlehčená dvouvrstvá Very light double-layered Jacket, která umožňuje volnost pohybu a brání únikům cenného tepla díky inovativně umístěným zateplovacím komorám. Další zlaté medaile získala pohotovostní Emergency Jacket, naprosto unikátní “větrovka” z hlediska váhy a mechanické odolnosti a Hybrid Jacket, která porotu přesvědčila proměnnou velikostí svých zateplovacích komor vyplněných hned několika typy materiálů. Další ocenění v kategorii si také odnáší odlehčená vesta Light Windbreaker Vesta a outdoorové kalhoty Active Flex Pants.

V kategorii asijské produkce získal BlackYak zlaté medaile za vyhřívanou bundu Yak On, kde lze tepelnou pohodu majitele ovládat pomocí bluetooth, hybridní funkční střední vrstvu Combat Shirt, lehké a vyjímečně prodyšné Active Flex Pants Light,které byly testovány v těch nejtěžších expedičních podmínkách a dále za Hybrid Jacketa odlehčenou vestu Light Windbreaker Vest.

Je to ta nejlepší možná ukázka kompetence a schopností značky BlackYak pro všechny naše evropské partnery a zákazníky. Vlastně jim tímto definitivně potvrzujeme, že jim opravdu máme co nabídnout a v nadcházející sezóně se mají na co těšit”, dodáváMaximilian Nortz.

O značce BlackYak:

Značka BlackYak byla založena v roce 1973 v jihokorejském Soulu a v současnosti představuje vedoucí outdoorovou značku v Asijských zemích. Její výrobky nabízí nejvyšší kvalitu, prověřenou 40ti letým vývojem a velmi osobitý design. Její výrobky jsou denně podrobovány těm nejtěžším expedičním podmínkám, včetně Himalájských. Odtud pochází i její logo – himalájský jak, zvíře které denně pomáhá přežít vysokohorským šerpům.

Add Comment RegisterNapsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


sedm − 1 =

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>