Radegastova výzva 2014

Nový horský Ultra Trail závod na 24 hodin pro štafety trojic, který se bude konat o víkendu 17. - 18. května 2014 v malebných Beskydech se zázemím na chatě Koksař v Trojanovicích – Ráztoka kousek od Frenštátu p. R.

Na okruhu dlouhém 10,1 km s převýšením 589 m změří závodníci své síly formou štafetového závodu – týmové soutěže. Trasa vede přes turisticky atraktivní oblasti jako jsou Pustevny, hřeben Radhoště a také kolem památné sochy pohanského boha Radegast. Závod je určen pro všechny sportovní nadšence – od hobby až po aktivní běžce.

Učastníci závodu tak mohou během 24 hodin poměřit své síly, užít si jarní víkend v centru Beskydských hor s lidmi podobného smýšlení a zároveň svou účastí podpořit nadaci.
Cílem každého týmu je za 24 hodin zdolat co nejvíce okruhů, přičemž na trati je vždy jen jeden závodník z týmu a ostatní dva odpočívají v zázemí chaty Koksař. Závodníci se mohou v průběhu závodu střídat libovolně, záleží pouze na vaší strategii :) Střídání probíhá v předávacím území v prostoru startu a cíle.

Týmy se mohou ubytovat přímo na chatě Koksař nebo v obytných chatkách (vše za poloviční ceny), a nebo si na travnaté ploše před chatou postavit stan.

Více na www.radegastovavyzva.cz

Add Comment RegisterNapsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


− 3 = tři

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>