Přednáška Horolezectví – role psychologie při přípravě a realizaci výstupu

Aktivity v horách, jako je například horolezectví, patří k velmi náročným sportům.

Aktivity v horách, jako je například horolezectví, patří k velmi náročným sportům. Vedle nezbytné fyzické přípravy, výbavy a natrénování příslušných dovedností je třeba nepodcenit nároky, které má pohyb v horách na psychiku horolezce či skialpinisty. Při výcviku bývá psychická příprava často podceňována. V rámci přednášky budete mít možnost získat informace o vlivu psychiky na vlastní rezervy výkonnosti, ukážeme si jakým způsobem je možné budovat psychickou odolnost, jak odhalit rizikové jedince ve skupině a mnoho dalších zajímavých témat. Vše bude doplněno reálnými příklady z praxe.

Datum: 18.2.2014 od 19:00 do 20:15

Místo: Universita Karlova v Praze, Celetná 20, Praha 1. Katedra psychologie, třetí patro, místnost 338.

Registrační stránka:  REGISTRACE Pro členy Českého spolku horských průvodců, Společnosti horské medicíny, Českého horolezeckého svazu a zástupců katedry psychologie je vstup zdarma. Pro veřejnost je stanoven poplatek ve výši 50,- Kč splatný na místě při příchodu.

Add Comment RegisterNapsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


3 × = osmnáct

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>