B&E INVENTATIONAL přilákal 19 nejlepších friskierů světa

Nejvýživnější freeskierská akce roku B&E INVENTATIONAL přilákala 6. dubna do Les Arcs ve Francii na 19 legend a freeskierských hvězd světa – byli mezi nimi Candide Thovex, Torin Yyter Wallace nebo Monster rideři Parker White, Henrik Harlaut či Jossi Wells.

Akci pořádají jezdci HENRIK HARLAUT a PHIL CASABON a o tom, že se letošní ročník s vymazlenou tratí povedl, svědčila účast 5000 fanoušků a dalších 35 000 online diváků sledujících livestream.

B&E INVENTATIONAL nechce být klasickým formátem freeskierské akce, ale chce jej posouvat do nové netradiční éry. Hlavní důraz se klade na jezdce samotné, jejich talent a chuť předvést maximum, což znamená soustředit se na kreativní provedení, styl a obtížnost skoků. Letošní ročník splnil svá očekávání, jezdci předvedli parádní kousky, k čemuž jim dopomohlo pěkné slunné počasí i bujará atmosféra.


VÝSLEDKY

Best viewer’s choice award: Candide THOVEX with a huge double backflip


Oakley best trick award:
Emile BERGERON<< double cork 720 >>on the Buff Loop rail feature


Orage Best style award:
Phil CASABON


Best overall:
Torin YATER-WALLACE


Jak to na akci vypadalo se můžete podívat na videu níže i vy!

Add Comment RegisterNapsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


2 + = devět

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>