Apres Ski 2013 – malé horské středisko u Vltavy

Festival Après Ski 2013 proběhne 12. - 13. října na vltavské náplavce.

Lyžaři, prknaři, běžkaři, sjezdaři, sáňkaři, bobisté, rolbaři, stavitelé sněhuláků, profesionální i amatérští koulovači, prostě milovníci zimních radovánek si v programu Après Ski 2013 najdou to své. Organizátoři představí stezky a resorty, poradí se sezonním servisem, vyrazí dech triky ve snowparku připraveném na míru náplavce. Vaše děti dostanou šanci vyzkoušet první obloučky na sněhu.

Organizátoři věří, že letošní Après Ski, festival založený před dvěma lety, si návštěvníci užijí ať už je jim jen pár měsíců nebo ještě pamatují doby, kdy ježdění v telemarku nebylo módním výstřelkem, ale každodenní lyžařovou praxí. Plánují spoustu exhibic, soutěží, závodů, aktivit pro rodiny, amatérské i profesionální jezdce všech výkonnostních kategorií. Scénář připravují ve spolupráci s vystavovateli tak, aby areál Après Ski 2013 byl příjemným místem pro strávení víkendu.

Zároveň se v rámci festivalu dostane i na praktická témata jako jsou aktivní i pasivní bezpečnost na svahu i mimo něj nebo třeba sezónní servis, kterému se může každý přiučit. Sobotní večer okoření exhibice těch nejlepších a následná afterparty dá vítězům i poraženým šanci slavit až do rána.

Na videu níže uvidíte, jak to na náplavce vypadalo v roce 2012. 

Add Comment RegisterNapsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


8 + pět =

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>