Na vodě, ve vzduchu i na horách. Divadlo tak trochu jinak

28. dubna od 18 hodin se v Domě kultury města Ostravy, uskutečnilo netypické divadelní představení OUTDOOR SHOW - „Divadlo plné napětí aneb možná přijde i Messner“.

Nedávno jsme vás lákali na nevšední divadelní představení Outdoor Show. Premiéra se konala včera 28. dubna v Domě kultury města Ostravy.

Ostravské diváky potěšilo divadelní představení složené z ukázek atraktivních outdoorových filmů, hudební, pěvecké a sportovní show. Hlavním aktérem večera byl Vladimír Polák, člen činohry Národního divadla moravskoslezského, který byl zároveň režisérem celé akce. Podle ohlasu publika nejvíce zaujal vicemistr světa v Poppin dance, Patrick Ulman v doprovodu fenomenálního bubeníka Dalibora Mráze, který doprovázel také biketrialovou exhibici trojnásobného mistra světa Petra Krause. Pozadu nezůstal ani atraktivní zpěv mladé Elis nebo klavírní sólo Richarda Vaculy. Ve vestibulu Domu kultury se návštěvníci sešli na vernisáž výstavy Petra „Pepe“ Piechowicze na téma lezecké fotografie, která potrvá až do 5. května.


„Nejvíce se mi líbila scénka Vladimíra Poláka s medvědem a také elektrický tanec Patricka Ulmana v doprovodu bubeníka,“
konstatuje jeden z návštěvníků divadla.

Outdoor show je novým projektem Mezinárodního festivalu outdoorových filmů, který v roce 2014 bude organizovat již 12. ročník. V rámci festivalu existuje kolem 70 doprovodných programů, promítá se na 40 místech v České republice a zahraničí. Námět nové akce pochází z pera Jiřího Kráčalíka, zakladatele a ředitele festivalu.

Více na www.outdoorfilms.cz/festival-2014/outdoor-show  

Add Comment RegisterNapsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


4 + = osm

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>