V Česku vzniká unikátní mapa workoutových spotů

Proč byste se kvůli pohybu zavírali do vydýchaného fitka, když se můžete hýbat venku? Hory, lesy, ale také městské parky... Hýbat se a cvičit lze všude. Zdarma. Příroda i město samo jsou plné skvělých překážek, které můžete využít k tréninku. V Česku nyní vzniká rozsáhlá mapa těch nejlepších workoutových míst. nahled-the-gym-is-everywhere-foto-reebok-2

V rámci projektu The Gym Is Everywhere, jehož organizátorem je značka Reebok, vzniklo v Praze 40 tréninkových spotů, které poznáte podle loga Reebok Delta či hashtagu #GymIsEverywhere. Hledejte je na zemi, kam nebyly nasprejovány, ale ekologickou technologií vymyty do špinavého chodníku.

Nejvíce spotů se nachází v Riegrových sadech, kde vznikl Rieger Challenge park. Dvacítka spotů tvoří okruh, který v kombinaci s během představuje slušnou tréninkovou výzvu. Dalších dvacet spotů je rozeseto po metropoli, nacházejí se na cyklostezce u Vltavy, v Krči, v Holešovicích či na Letné.

Kompletní mapa spotů je na zde.

Původně se v mapě nacházely pouze pražské spoty, nyní už v ní ale najdete tréninková místa a jejich fotky z Neratovic, Mělníka nebo třeba Nového Vestce. Prostřednictvím formuláře na webu je tam přidali sami účastníci jako svá oblíbená tréninková místa.

Do mapy můžete přidávat svá oblíbená místa také vy a podílet se tak na unikátní mapě nejlepších tréninkových míst v Česku. Autoři tří nejoriginálnějších lokalit budou oceněni outfitem Reebok. Nové vybavení mohou získat i ti, kdo se vydají na původní Reebok Delta spoty. Přidáním fotky nebo videa na Instagram s hashtagy #GymIsEverywhere a #Reebok_CZ se zapojí do soutěže, v níž budou outfitem dle vlastního výběru oceněni autoři tří nejzajímavějších postů.

Text: red a pořadatelé | Foto: pořadatelé