Přidejte se do běžecké skupiny Reebok Run Crew

Značka Reebok pořádá běžecký projekt Reebok Run Crew s pravidelnými tréninky. Konat se budou minimálně do konce kalendářního roku, a to v Praze, Brně a Olomouci. REB–RRC-219

Spojení s během je pro značku charakteristické od jejího vzniku. Její zakladatel John W. Foster byl na konci 19. století jedním z prvních výrobců atletických treter na světě. A zkušení maratonci dnes nostalgicky vzpomínají na své první závody absolvované s botami Reebok na nohou. Nyní v nich mohou sbírat nové běžecké zážitky…

Pravidelné běžecké tréninky se v Praze konají v Podolí (Sauna Spot), Karlíně (River Garden) a Dejvicích (Národní technická knihovna), a to vždy ve čtvrtek od 17:30 hodin. Lokality se pravidelně střídají.

V Brně a Olomouci tréninky zajišťuje běžecká speciálka Sanasport, od jejíchž prodejen se vybíhá.

Nemění se však jen lokality ale také typy výběhů:

 1. Run Long: vytrvalostní běh v aerobním pásmu. Délka trati je přizpůsobována zdatnosti účastníků tak, aby začátečníci i pokročilí zapracovali na své běžecké kondici.

 2. Run Light: trénink zaměřený na dynamiku, rychlost a obratnost. Účastníci sice absolvují méně kilometrů, ovšem ve výrazně větší intenzitě.

 3. Run Tough: tréninky inspirované závody Reebok Spartan Race. Nechybí posilování, zdolávání překážek či běh terénem.

Rozpis lokalit, dat a typů tréninku najdete na profilu www.reebokruncrew.cz.