Posuňte své hranice! Je tu první kemp pro OCR závodníky

Baví vás překážkové závody a chcete se v nich zlepšovat? Chcete běhat rychleji, déle a lépe? Pak je tu první akce, která je stvořena přímo pro vás – kemp pro OCR (obstacle race) závodníky zaměřený na běh. Uskuteční se od 5. do 7. července na Pradědu. kemp

Překážkové závody jako Spartan Race, Gladiator Race nebo Predator Race jsou novým fenoménem sportovního světa. Posunout vlastní hranice. Prožít drsné momenty. A získat silné zážitky, které jsou často vylovené z bahna při plazení pod ostnatým drátem.

Pohltil tenhle fenomén také vás? Chcete se v něm zlepšovat a už vás nebaví mezi jednotlivými překážkami jen unaveně vyklusávat po trati? Přijeďte na první běžecký kemp určený závodníkům OCR. A nejen jim – zlepší se tu také trailoví či orientační běžci.

„OCR závodníci potřebují pracovat na běhu, aby nepřicházeli k překážkám na pokraji zhroucení. My je naučíme pracovat se svým tělem, pomůžeme jim zvládnout techniku pohybu v náročném terénu, naučíme je regenerovat a doporučíme jim cvičení a trénink na míru,“ říká Josef Andrle, organizátor kempu, autor známé metodiky AndrleRun a známý běžecký kouč, který připravuje mimo jiné známého českého ultramaratonce Pavla Paloncýho.

Těšit se můžete na podrobnou video diagnostiku svého běhu, spoustu informací o moderních metodách tréninku, běhání v krásné přírodě na Pradědu, příjemné ubytování v Sporthotelu Kurzovní i různá aktivační či uvolňovací cvičení. A to vše s ohledem na aktuální výkonnost, kemp je totiž určen všem – od začátečníků až po závodníky, kteří na závodech startují v elitních vlnách.

„Všem účastníkům dáme možnost poznat své tělo a techniku pohybu, aby si odvezli jasné informace. Se zájemci pak budeme dál individuálně pracovat,“ říká Josef Andrle, od něhož účastníci navíc získají i velmi přesné informace o svých zátěžových zónách, se kterými dnes běžci pracují na základě dat ze sportovních hodinek – tyto hodnoty jsou ale velmi orientační.

kemp 2

Tři dny na Pradědu. Tři dny plné sportu a informací. O to, aby měli účastníci na vše dost energie, se postará Edgar. Tento inteligentní český powerdrink je totiž vyroben tak, aby dodával energii po dlouhou dobu, postupně a bez výkyvů. Navíc si ho mohou všichni účastníci namíchat podle očekávané zátěže a nezatíží jejich žaludek, protože neobsahuje barviva, konzervanty, lepek ani kofein.

S přihlášením neváhejte! Aby se trenéři mohli věnovat účastníkům s maximální péčí, je kemp určen pouze 20 zájemcům.

Účastí na kempu navíc pomůžete dobré věci – akce je totiž zapojena do dobročinného projektu Move4Help, při kterém účastníci sbírají nasportované kilometry, na základě kterých získávají body, vyhrávají zajímavé ceny a přispívají na zlepšení života handicapovaným dětem.

Více informací o kempu najdete v události na Facebooku zde. Nebo na webu www.andrlesport.cz.

Foto: Facebook Edgar