Běžecký výkon, komfort a styl se spojily

Běžecké boty Fast Flexweave využívají inovativní technologii Flexweave. Spolu s ní startuje nová éra značky Reebok Reebok Fast Flexweave - image (web, 1)

Značka Reebok představuje běžecké boty Fast Flexweave, které disponují revoluční technologií Flexweave. Ta našla dokonalou rovnováhu mezi lehkostí, odolností, střihem a stabilitou.

Model Fast Flexweave byl stvořen pro rychlost. Ideální je na všechny druhy dynamických a výbušných tréninků. Materiál Flexweave je konstruován z prvků ve tvaru osmičky a umožňuje zkombinovat zdánlivě nesourodé vlastnosti – boty jsou ve špičce flexibilní, ve středu nabízejí oporu a celkově jsou velmi prodyšné. To vše s volnočasovým designem, který nemusel obětovat atraktivní vzhled na úkor výkonu.

Na video představující technologii Flexweave se podívejte zde.

Boty stvořené pro rychlost:

1. Prodyšné a flexibilní:díky materiálu Flexweave vám sednou, jako kdyby byly ušity na míru. Nebudou vás nijak omezovat

2. Odolné a stabilní: ve středu nohy poskytují ochranu i oporu

3. Precizní tlumení: Technologie mapující tlak nohy při došlapu zaručuje, že se běžcům dostane stability tam, kde ji potřebují, a flexibility, kde ji očekávají.

„Inovace by neměly přicházet na úkor výkonu nebo vzhledu, s modelem Fast Flexweave tak nastavujeme nový standard,“ říká Scott Daley, generální manažer značky Reebok. „Flexweave se stává základním prvkem naší DNA. V módním i sportovním průmyslu představuje obrovský skok vpřed.“

Materiál Flexweave je od letošního roku využíván nejen ve sportovní obuvi, ale také ve volnočasové kolekci Classics. Reebok Fast Flexweave zakoupíte v eshopu reebok.cz za 2 699 Kč.

Reebok Run Crew: běhejte, testujte

Boty můžete vyzkoušet v rámci tréninků Reebok Run Crew, které se konají každý čtvrtek v Praze, Brně a Olomouci. Pro veřejnost jsou zdarma a podle typu tréninku, kterého se zúčastníte, můžete trénovat buď rychlost, vytrvalost nebo pracovat na síle a dynamice.