Podzim v DIRECTALPINE

Liberecká firma DIRECTALPINE nespí na vavřínech a i v nové podzimní kolekci přináší spousty nových modelů a barev. Jako vždy v nekompromisní kvalitě a s perfektními, skvěle padnoucími střihy. Samozřejmostí je jejich výroba v České republice. uvodni-foto-kolekce-w16-17


Přinášíme vám výběr těch nejzajímavějších novinek

MOUNTAINER CARGO

Legendární kalhoty v nové verzi se skládanými kargo kapsami. Osvědčený odolný materiál, na kolenou a zadku vyztužený “neprůstřelnou“ Cordurou, skvěle padnoucí střih. Ideální model jak na turistiku a cestování, tak na každodenní nošení. Univerzální model na dlouhá léta používání.

foto1

JORASSES

jorasses-image1

Hybridní kombinace funkčních materiálů a výborně padnoucí technický střih dělají z této novinky vysoce komfortní model pro aktivní pohyb – skialpy, běžky, lezení, turistiku. Ideální je v kombinaci s D.A. bestsellerem – kalhotami CASCADE PLUS.

A to samozřejmě zdaleka není všechno. V nové kolekci najdete také nové barvy nejoblíbenějších modelů, včetně atraktivní „LIMITED“ varianty s vlastním unikátním logem.

logo-limited-edition

Vysloužila si ho třeba technická hardshell bunda GUIDE, velmi odolná DEVIL ALPINE či vysoce prodyšná SUMMIT.

DIRECTALPINE novou kolekcí opět potvrzuje, že patří mezi špičkové výrobce outdoorového oblečení s širokou nabídkou modelů pro naprostou většinu volnočasových aktivit a sportů v přírodě.

Dění kolem Directu můžete nově sledovat také na stále populárnější sociální síti INSTAGRAM