PESTROST NORDBLANCu!

Česká outdoorová a sportovní značka NORDBLANC brázdí se svým oblečením české trhy již od roku 2003 a od té doby se dynamicky rozrůstá nejen po celé České republice, ale i v zemích střední Evropy. Za jejím vznikem stojí dobrý nápad, dravost a spousta práce. IMG_6881


NORDBLANC je výrazná značka, nejenom barevnou rozmanitostí, ale také svým designem. Neustále se rozšiřující sortiment získává oblibu u mužů i žen všech věkových kategorií, včetně dětí.

Od prvopočátku je značka NORDBLANC věrná outdoorovému oblečení pro celoroční užití, relativně nově nabízí také oblečení do fitka, na jógu, kolo nebo na běhání.

Zima nám letos opravdu přeje! Příznivci lyžování a zimních sportů se mohou vyřádit při výběru barevných kombinací a střihů. Od ležérnosti dámské bundy jako je NORDBLANC REPUTE přes technickou okázalost pánské lyžařské bundy NORDBLANC PEAK po výstřednost bund jako je například NORDBLANC UNITE.

V zimním období se u NORDBLANCu oblečete od spodního prádla až po čepici. Důležité je vrstvení! Proto to výběrem vhodné lyžařské bundy a kalhot nekončí. Nezbytná je transportní a izolační vrstva oblečení.

Spodní, transportní vrstva je v přímém kontaktu s kůží a má za úkol odvádět tělesnou vlhkost od povrchu těla skrze materiál do dalších vrstev. Termoprádlo NORDBLANC jako vhodná první vrstva může hrát zásadní roli s ohledem na správnou kombinaci a funkčnost vrstev zbylých.

Ztrátě tepla zabrání vrstva izolační, která by současně měla být dostatečně prodyšná. Fleecové mikiny NORDBLANC z řady TECNOPOLAR® fleece jsou jako druhá vrstva ideální.

Počasí sice zimním sportům letos výjimečně hraje do karet, ale s první sněženkou je nejvyšší čas se vybavit i na jarní túry. Základem je dobrá outdoorová obuv, kterou u značky NORDBLANC rovněž pořídíte. Ideální boty na outdoorové aktivity by měly poskytovat pevnou oporu v různě náročném terénu, ale přitom neomezovat žádoucí pohyb. Být nepromokavé a přitom velmi dobře prodyšné a samozřejmě by měly být co nejlehčí. Přesně takové jsou funkční membránové boty NORDBLANC Rugged s protiskluzovou podrážkou TERAGRIP.

TOP VYBER UPRAVENO9

Nová kolekce jaro 2017 s sebou přináší klasiku v podobě oblíbených softshellových bund a kalhot, ale i absolutní novinky ve sportovních kategoriích.
Najdete zde vhodné oblečení a doplňky pro výlet na kole, procházku do přírody, pořádný výšlap do hor, relax na koupališti, do města nebo pro posezení s přáteli. NORDBLANC je ideální volbou pro celou rodinu. Široká škála barev, střihů a designových prvků uspokojí každého zákazníka.

Komerční sdělení