adidas PulseBOOST HD: Boty stvořené pro městské běžce

PulseBOOST HD jsou nové běžecké boty, které byly stvořeny pro běh ve městě. Jako první disponují novou generací ikonické tlumící technologie BOOST. Seznamte se s BOOST HD! PulseBOOSTH HD image (2)

Na vývoji PulseBOOST HD spolupracoval adidas s městskými běžci z New Yorku, Paříže a Berlína. Díky nižšímu usazení nohou budete připraveni na neočekávané. Náhlé zastavení? Překážka? Rychlá změna směru na rušné ulici? Nic z toho nebude problém díky technologiím, které PulseBOOST HD přinášejí:

-        BOOST HD je tlumící technologie v mezipodešvi, která poskytuje bezkonkurenční návratnost energie a vysokou míru komfortu. Nově ale přináší ještě více stability.

-        Continental™ Adaptive Traxion na podešvi se stará o dokonalou přilnavost. Díky této gumě si poradíte s rychlými změnami směru za sucha, za mokra i za jakýchkoliv jiných podmínek.

-        Adapt Knit je nový flexibilní svršek, který se noze přizpůsobí přesně tak, jak budete při svém běhu potřebovat.

„Běhání ve městě je jiné než kdekoliv jinde. Doprava, semafory a davy lidí v ulicích z něho dělají nejen velmi specifickou disciplínu, ale také velkou výzvu. Chtěli jsme městským běžcům nabídnout boty, které budou vyvinuté přímo pro ně. S ohledem na jejich prostředí, motivaci i energii,“ říká Stephan Schneider, senior product manager adidas Running.

„Abychom vytvořili PulseBOOST HD, začali jsme tím, že jsme rozebrali běhání ve městě na jednotlivé elementy. A zaměřili jsme se přitom na práci nohou. Běžci jsou například častěji na přední části nohy než na střední části. Kromě moderních technologií jsme však využívali také poznatky od městských běžců. Tohle nejsou boty, které udělal adidas. Tohle jsou boty stvořené městskou běžeckou kulturou,“ dodává Schneider.

Aby adidas ocenil příběhy běžců po celém světě a také spolupráci s nimi, ozdobil jazyk GPS souřadnicemi New Yorku, Paříže a Berlína, kde běžci pomáhali PulseBOOST HD vyvíjet.

Na jazyku najdete i QR kód, který vznikl v rámci partnerství se Spotify. Jeho naskenováním odemknete exkluzivní playlist, který dá vašemu běhu ten správný rytmus. A to s ohledem na lokalitu, ve které se právě nacházíte.

Více informací najdete na adidas.cz/feeltheboost. Nové PulseBOOST HD jsou dostupné za 3 699 Kč. Sledujte také InstagramFacebook či Twitter a používejte hashtag #Boosta označení @adidasrunning.

PulseBOOSTH HD image (5)