5 nejlepších adrenalinových dárků

Ať chceme nebo ne, Vánoce se blíží mílovými kroky, a začíná nám období shánění vánočních dárků. A protože určitě nechcete své blízké odbýt ponožkami, připravili jsme pro vás malý přehled nejlepších adrenalinových dárků. Jedná se o zážitky, které přesvědčí každého, že adrenalin je nejlepší palivo do života. 471_flyboarding_03

1. Flyboarding

Flyboarding je vodní adrenalinový sport, který se před pár lety rozšířil raketovou rychlostí do celého světa a získal si mnoho fanoušků. Důmyslný systém vodních trysek, který pohání flyboard, vymyslel francouzský závodník a mistr světa na vodních skútrech Franky Zapata. Na flyboardu můžete létat, plavat, metat salta, to vše s bezpečným přistáním do měkké vodní hladiny. Darujte všem, kteří chtějí vyzkoušet něco nového!

2. Indoor surfing

Zasurfovat si v zimě? A navíc v Praze? Nic není nemožné. Ambiciozní projekt kryté haly s umělou surfovací vlnou se stal skutečností a od loňska si tak můžete zablbnout na prkně v pražských Letňanech. Zvládne to každý, včetně šikovných dětí a každý si to také užije. Kdo nikdy nevyzkoušel surfování jen proto, že oceán je daleko, teď se nemá na co vymlouvat!

3. Tandemový seskok

Seskok z letadla s padákem patří mezi nejoblíbenější adrenalinové zážitky vůbec. Představte si ten pocit, když uděláte krok do prázdna, pod sebou 4 km hluboko nic a nad sebou jen širé nebe. K nezaplacení! Potěšte tímto dárkem své blízké, kteří se nebojí překonávat sami sebe.

1-tandem-seskok

4. SWAT výcvik

Výcvik speciálních jednotek na vlastní kůži. Účastníci si vyzkouší 4hodinovou vojenskou akci včetně simulovaného osvobození rukojmích nebo drogové razie. Celá akce je zaměřena na týmovou spolupráci, můžete tak obdarovat např. skupinku kamarádů a nechat je užít si výcvik společně.

5. Bungee jumping

Klasika, která nikdy neomrzí. Skok bungee na Zvíkovském mostě můžete směle věnovat kamarádovi, šéfovi nebo třeba mamince. Jediné, co k absolvování účastník potřebuje, je odvaha skočit z mostu střemhlav dolů.

57_bungee_3