Soutěž o pobyt v lyžařském ráji

Spojením pěti oblastí (Salzburger Sportwelt, Schladming-Dachstein, Gastein, Hochkönig a Grossarltal) vznikl největší lyžařský areál v Rakousku. Jaké novinky vás tam letos čekají? Ski Amade

1. Interaktivní plánování

3D model na webu Skiamade.com nabízí pohled na areály ve fotografické kvalitě a ve výjimečném rozlišení. Plánování z domova je tak velmi jednoduché. Ski amadé je o krok napřed i u skipasů. Můžete si je zakoupit přes mobilní aplikaci Ski amadé Guide, takže se zbavíte čekání u pokladny vleku.

2. Lyžování jinak

Freestyleři si ve Ski amadé užívají 20 snowparků a funparků s obřími můstky, gap jumpy, airbagy, treeliny, s raily, wallridy, rampami a U rampami a funslopy. Freeridery to táhne do terénu. V bezprostřední blízkosti vleků mají možnost vychutnat si neprojetý prašan mimo upravené sjezdovky.

3. Jedinečná zábava

Ve Ski amadé se klade důraz na vědomé zážitky a zostřené smysly. Dalekohledy, vyhlídkové plošiny a instalace, k nimž patří třeba rámy, houpačky nebo lavice, stáčejí pohled do nádherné krajiny a zároveň se hodí jako výjimečná místa k focení.

4. Budoucnost sjezdování

V datových lyžařských brýlích Smart Ski Goggles se zobrazují všechny důležité informace o okolí. Základem je GPS navigace na sjezdovce, kam jen stačí zadat počáteční a cílový bod. Údaje o vlecích, chatách a aktuálním stavu sjezdovek najdete v pravém dolním zorném poli brýlí, kde se znázorní také dosažená rychlost. Brýle lyžaře upozorňují i na atrakce, kolem kterých jedou. Je před vámi hezká chata? Je u sjezdovky dobré místo k focení? Brýle vás na ně upozorní. Smart Ski Goggles si můžete půjčit za 19 eur na den.

Mobilní aplikace Ski amadé Guide nabízí nespočet výhod – od zabudované geomapy až k funkci průběhu dne, která chronologicky zobrazuje vaše lyžování. Statistika zahrnuje ujeté kilometry, sjeté výškové metry, rychlosti, spálené kalorie…

5. Přátelé on-line u toho

Ve Ski amadé je rozmístěno více než 400 přístupových bodů s wi fi zdarma, což je v Alpách jedinečné. Během pauzy tak můžete sdílet radost z lyžování přes Facebook, Snapchat, Instagram a další sítě. Nejlepší videa tu navíc odměňují cenami: od víkendu na lyžích zdarma až po sezonní permanentky.

6. Naučte se lyžovat za tři dny

Lyžařští začátečníci by neměli přehlédnout nabídku Lern2Ski. Po třech dnech sjedete modrou sjezdovku – se zárukou vrácení peněz. Třídenní lyžařský kurz zahrnuje i noclehy, skipas a zapůjčení lyží za zvýhodněnou cenu.

7. Výhodné akce

Je jich celá záplava, takže jen stručně. Rodiny mají od třetího dítěte pro ty další skipas zdarma. Od 18. března lyžují děti do 15 let zdarma, pokud si alespoň jeden z rodičů zakoupí šestidenní skipas. Pro lyžaře s omezeným rozpočtem má Ski amadé zvýhodněnou nabídku v soukromém ubytování vyšší kategorie v programu B&B+Ski. Seniorům je na začátku dubna určena zvýhodněná nabídka Sixty Plus. V týdnu od 25. března do 1. dubna 2017 se koná Ladies Week, přinášející cenové výhody a pestrý program pro dámy…

SOUTĚŽ SKONČILA

Soutěžní otázka:

Unikátním zážitkem je ve Ski amadé “lyžování budoucnosti” s datovými brýlemi Smart Ski Goggles. V kolika pobočkách půjčovny lyžařského vybavení Intersport Rent si je tam můžete vypůjčit nebo koupit?

Odpověď:
Celé jméno:
E-mail: