Už rok u nás seženete oblečení značky Montura

Od začátku roku 2015 je v Česku a na Slovensku Montura - výrobce oblečení do nepohody a na dlouhé cesty. Jaké myšlenky za značkou stojí a čím je výjimečná? montura promo better

 

„Naším cílem je umožnit každému, aby si mohl zakoupit špičkovou výbavu vhodnou pro své aktivity. Současný trh je sice pestrý, ale nedokáže uspokojit náročné uživatele toužící po kombinaci perfektních vlastností, dlouhé životnosti a zároveň komfortu, který je při dlouhém cestování žádaný,“ říká Daniel Zlý z webu monturashop.cz.

Příběh Montury v Čechách

Monturu do Česka a na Slovensko dostali lidé, kteří jsou také sami nadšenými sportovci. Konkrétně Daniel. Sport a turistika ho zasáhly, stejně jako nejspíš vás, již v raném dětství. Jistě si i vy sami vzpomenete, jak jste byli kdysi vděčni za teplákovou soupravu, o jejíchž funkčních vlastnostech jste si mohli nechat jenom zdát. Stejně tak jako všechny produkty, tak i sportovní oblečení se dočkalo mnoha změn, měnily se materiály i vlastnosti. Časem se Danielovi dostal do rukou první kus oděvu od značky Montura, kalhoty Vertigo light.

„Tehdy mi ještě značka Montura nic neříkala a o to více jsem byl nadšený z jejich vlastností. Ačkoliv se jednalo o funkční oblečení, bylo lehké a jeho střih umožňoval volný a příjemný pohyb. Na svých cestách jsem navštívil mnoho lokalit, ale když jsem viděl, jak italské obchody v Passo Tonale, Livigno a v Santa Catarina nabízí produkty Montura, napadlo mě, proč jsou u nás tak nedostupným zbožím. Do mého šatního arzenálu postupně přibyla bunda Skisky jacket a další produkty, které mě stále fascinovaly svými vlastnostmi,“ dokazuje Daniel, že co prodává, také sám a rád nosí.

Oblečení na všechno, co rádi děláme

První myšlenka na dovoz produktů Montura do Čech vznikla již v roce 2014, kdy jsme s přáteli usoudili, že se jedná o ten správný nápad dosadit na trh zboží, které uspokojí poptávku náročných uživatelů, říká Daniel. Díky tomu, že jim jejich odvážný obchodní záměr vyšel, můžete dnes sehnat v Česku i na Slovensku oblečení, které je pohodlné i nekompromisně funkční.

A na co se Montura zaměřuje? Na skialpinismus, lyžování, trekking, horolezectví, běh a volný čas. Prostě všechno, co máme rádi.

Text a foto: Redakce a Montura

 

Add Comment RegisterNapsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


4 × osm =

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>