Operace Izrael, nový akční pořad z Blízkého východu

Český štáb internetové televize Stream.cz je prvním na světě, který bude v Izraeli natáčet desetidenní vojenský výcvik Mezinárodní asociace Krav Maga. Reality show Operace Izrael, bude prověrkou fyzické a psychické odolnosti tří nejúspěšnějších absolventů speciálního kurzu sebeobrany v tuzemsku.

Krav maga je izraelská sebeobrana odvracející reálné nebezpečí. V kolébce tohoto bojového systému, jehož kurz běžně absolvují členové policejních oddílů, speciálních jednotek a armád po celém světě, včetně agentů zpravodajské služby Mosad, se totiž uskuteční finále reality show Operace Izrael. V něm se dvěma Čechům a jedné Češce, kteří obstáli v početné konkurenci (na první kolo castingu bylo pozváno sto uchazečů)a úspěšně prošli tříkolovým pražským castingem, nabízí neopakovatelná příležitost absolvovat desetidenní kurz pod vedením prezidenta Mezinárodní federace Krav Maga Avi Moyala nebo Israela Cohena, jenž během své osmnáctileté kariéry velel protiteroristickému komandu, cvičil s Delta Force a strávil spoustu času v utajení v Gaze.

A právě palestinské pásmo na pobřeží Středozemního moře je důvodem, proč české úřady před cestami do oblasti varují. „Bezpečnost štábu a soutěžících nebereme na lehkou váhu, jsme v každodenním kontaktu s ambasádou i ministerstvem zahraničních věcí, s kterými aktuální situaci konzultujeme. Potenciální rizika se snažíme minimalizovat, nicméně možnosti jsou omezené,“ říká producentka Operace Izrael Barbora Cais.

První díl reality show Operace Izrael odvysílá internetová televize Stream.cz v polovině září letošního roku. Aktuální informace z natáčení sledujte na FB pořadu. 

Add Comment RegisterNapsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


+ 2 = osm

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>