Jak se udržet v době karantény ve formě? adidas Runners Prague pořádají video tréninky

Připravují se společně. A přesto každý sám. Členové běžecké komunity adidas Runners Prague se každý den setkávají na virtuálních video trénincích, které připravují profesionální trenéři a živě je streamují do facebookové skupiny adidas Runners Prague. Připojte se také. Vše je zdarma. adidas Runners (1)

Sportovní svět se na chvíli musel zastavit. Závody jsou odloženy. Sportoviště jsou uzavřena. Přesto se ale členové komunity adidas Runners Prague setkávají na pravidelných online trénincích. Ty se nyní konají ve facebookové skupině, kde trenéři každý den připravují několik živě streamovaných video lekcí. Zahrnují přitom všechny oblasti sportovní přípravy, které se v běžném režimu odráží také do programu RUNBASE Prague – pohyb, regeneraci, psychiku i výživu.

Zkuste náročný workout i dechová cvičení

Připojit se můžete například k rannímu workoutu, podvečerní jógové lekci, tréninku mobility, silovému tréninku, funkčnímu tréninku, ale také k dechovým cvičením. Kromě toho vám trenéři předají i zajímavé tipy a triky, jak se udržet ve formě v době karanténních opatření. Nebude se tedy jen cvičit, ale také povídat při podcastech a Q&As sessions s trenéry, při kterých se může každý účastník prostřednictvím Facebooku zeptat na cokoliv, co jej zajímá z oblasti výživy, tréninku, regenerace nebo třeba vybavení.

Chcete si tréninky užít také? Přidejte se do skupiny adidas Runners Praguena Facebooku, kde najdete týdenní harmonogram tréninků i archiv všech tréninkových videí, které už trenéři připravili.

Add Comment RegisterNapsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


+ sedm = 15

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>