Testování se Sportenem

Po kratší pauze jsme opět tady. ZDARMA si budete moci vyzkoušet téměř vše, co vyrábíme ve sjezdovém programu. K dispozici budou závodní lyže, sportovní, rekreační, lyže pro děti, ale i takové lahůdky jako freeridové lyže a nové snowboardy. Vezměte si boty, případně hole a celý víkend (oba dva dny na jednom místě) od 9 do 16 po oba dny je vyhrazen jenom pro vás. Těšíme se.

Dovolujeme si Vás opět pozvat na testování lyží SPORTEN, které proběhne ve dnech 2. – 3.3.2013 v Skiareálu Lipno, 9.3.2013 v Herlíkovicích, 10.3.2013 v Rokytnici nad Jizerou. Budete si moci zdarma vyzkoušet téměř vše, co vyrábíme ve sjezdovém programu. K dispozici budou závodní, sportovní, rekreační a lyže pro děti, ale i takové lahůdky jako freeridové lyže a nové snowboardy. Stačí si vzít jen boty, případně hole a celý den je vyhrazen jen pro Vás.

Add Comment RegisterNapsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


× osm = 64

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>