Nikon COOLPIX AW120

Průlomový model v řadě odolných fotoaparátů Nikon je určen pro dobrodruhy, co se neváhají vydat na vzrušující cestu vysoko do hor nebo hluboko pod hladinu.

Nikon COOLPIX AW120 se díky svým kompaktním rozměrům vejde do každého batohu, což ocení zejména milovníci adrenalinové zábavy. Je vodotěsný do hloubky až 18 m, odolný proti nárazům při pádu z výšky až 2 m a odolný proti mrazu až do -10 °C. Nabízí integrované funkce GPS a GLONASS, mapy světa a kompas, které vám umožní přesně určit trasu vaší cesty.

Díky integrovanému rozhraní Wi-Fi můžete pořízené snímky přenášet rovnou do vašeho chytrého zařízení. Můžete dokonce zaznamenávat videosekvence v rozlišení Full HD. Extrémně širokoúhlý objektiv 24 mm f/2,8 s 5× optickým zoomem se vyznačuje optimální světelností, což vám umožní zachytit krásy krajiny i za slabého světla či pořídit snímky pod vodou.

Cena: 8 990 Kč

Více na www.nikon.cz

Add Comment RegisterNapsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


× 9 = čtyřicet pět

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>