Impregnujte svůj stan účinně a na svých cestách v létě vás žádný déšť nezaskočí!

Prázdniny se každým dnem blíží. Žáci a studenti již zajisté netrpělivě odpočítávají poslední dny strávené ve škole, kdy si budou moci dát na dva měsíce oddych. Plánujete s dětmi nebo vy samotní výlet do přírody? Budete kempovat a přespávat ve stanu? Bojíte se však, že vás zaskočí nepřízeň počasí v podobě deště a vám do stanu zateče? Déšť vám může celou dovolenou znepříjemnit. O to více, když jste v mokru i ve vašem přenosném přístřešku.

camping-142309_640

Jestliže je stan špatně naimpregnovaný, voda se může dostat v podstatě kamkoliv. Uvnitř je vlhko, ne-li mokro. Nehledě na to, že se promočí i veškeré vaše věci a nemáte co suchého na sebe. Podobný scénář je noční můrou každého, kdo s takovou výbavou do přírody vyrazí.

Důkladná kontrola před odjezdem

Už v těchto dnech není na škodu se na vaše letní výpravy připravit, aby člověk nemusel zas bláznit na poslední chvíli. Zkontrolujte stav vašeho stanu a zajistěte, aby vůči dešťovým kapkám odolal. To je to nejzásadnější! K tomu je nutné použít kvalitní impregnaci, jež vlastnosti materiálu proti vlhkosti vylepší.

Účinná impregnace

Na našem trhu lze sehnat nejrůznější přípravky, kterými váš stan naimpregnujete. Mnohé však nebudou zaručeně tolik účinné. Bohužel tak to je. Nemusíte vždy koupit produkt, která splní, co potřebujete. Pořídíte-li běžnou variantu, nejspíše to budou vyhozené peníze. Doporučujeme koupit přípravek, který je inovativní, moderní a kvalitní. Tím je nano impregnace stanů od společnosti NanoConcept, která přišla s revoluční nanotechnologií. Funguje tak, že se kolem vláken materiálu vytvoří neviditelný film z nanočástič, který stan ochrání před nepříznivými vlivy. Využívá efektu lotosového květu. Stan vodu nepropustí a zároveň se ani nezašpiní.

Oproti klasické impregnaci je mnohem účinnější. Konkurenční výrobky totiž fungují na bázi teflonu, vosku, oleje, nebo silikonu, a jakmile je vrstva jen lehce narušena, už neplní svůj účel. Kdežto nano impregnace má nesrovnatelně vyšší odpuzovací schopnost, nejen proti vodě, ale také plísním a nečistotám. S tím, že do stanu normálně proudí vzduch. Takže se nezapaří a prodyšnost materiálu je zachována.

Jak dlouho nano impregance na stanu vydrží?

Zmíněný přípravek je levným a efektivním řešením, jak připravit stan na vaše letní toulky přírodou, aniž byste se museli obávat menší přeháňky i silného deště. Celkové působení závisí na tom, jak často bude stan nepříznivému počasí vystaven, nicméně průměrná životnost se pohybuje kolem několika týdnů i měsíců. Během prázdnin tedy stačí jedna aplikace.

Chcete-li se na cesty pojistit a vaši dovolenou vychutnat bez starostí, pořiďte si revoluční nanopřípravek. Objednávejte na stránkách www.nano-concept.cz.

PR článek.

Add Comment RegisterNapsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


6 × = šest

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>