FITWELL Giove eVent

Novinka v nabídkce italského výrobce FITWELL - celokožený model Giove eVent.

Klasická vysokohorská bota do náročných podmínek, vhodná pro středně zkušené a zkušené turisty.

Celokožený svršek boty zaručuje velmi dobrou mechanickou odolnost boty, umožňuje její použití i na vícedenní treky ve velmi chladném prostředí. Přední část je řešena z jednoho kusu kůže, takže je dosaženo maximální pevnosti boty a současně se eliminuje i vnikání nečisto či vlhkosti do obuvi.

Jazyk boty je dvoudílný, kdy se vnitřní část dá nezávisle na vnější nastavit do požadované polohy a zafixovat vůči vnějšímu jazyku suchým zipem. Totot řešení výrazně snižuje otlaky na holeni nohou a zvyšuje celkový komfort uživatele.

Vysoká pryžová obsážka po celém obvodu chrání botu před poškozením okopáním například o kameny či ošleháním o ztvrdlý sníh.

Podšívka se zabudovanou membránou eVent® garantuje 100% voděodolnost a současně i odvod tělesných par z obuvi ven. Vnitřní vrstva podšívky je zhotovena z materiálu Cocona®, obsahujícího vlákna kokosového ořechu, který výrazně omezuje rozklad potu a tím snižuje tvorbu nežádoucího zápachu.

Podešev Vibram® Fourá je tvořena vysoce odolnou došlapovou vnější vrstvou a mezipodešví z odlehčené mikroporézní pěny, jež skvěle tlumí došlap a stabilizuje nohu na nerovném terénu.

Tato bota je vhodná pro náročné tůry skalnatým terénem za každého počasí – v létě, v zimě, za deště. Vzhledem k tuhosti podešve je potřeba v zimě počítat s nutností nosit mačky při pohybu na ledu nebo zmrzlém sněhu.

  • Svršek: nubuková useň síly 2,6 – 2,8mm, pryžová obsázka
  • Podšívka: membrána eVent®
  • Mezipodešev: PU tlumič
  • Podrážka: Vibram® Fourá
  • Hmotnost: 860 g/půlpár ve vel. 8 UK (EUR 42)
  • Cena: 4 990 Kč
Add Comment RegisterNapsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


devět − = 8

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>