Naučte se servisovat své lyže

Unikátní sérii workshopů domácího servisu sjezdových a běžeckých lyží, které připravila specializovaná lyžařská prodejna Ski a Bike Centrum Radotín, proběhnou pod vedením zkušených servisních techniků - jsou určeny pro experty i pro rekreační jezdce.

„Zaznamenali jsme u našich zákazníků velkou četnost dotazů na téma jak si doma připravit lyže, proto jsme se rozhodli odkrýt pokličku našeho know-how a ukázat všem zájemcům, jak správně servisovat sjezdovky, běžky i snowboardy v domácích podmínkách. A to jak na rekreační, tak i na závodní úrovni,“ říká Karel Studnička ze Ski a Bike Centra Radotín.

Škola domácího servisu lyží

Na jednodenních workshopech se vás ujmou zkušení servismani, kteří mají praxi jak z komerčního servisu lyží, tak ze servisování lyží v prostředí závodů. Nemusíte se bát – obtížnost se přizpůsobuje účastníkům. A co je náplní školení? Trocha teorie, hodně názorných ukázek a především si hned vše v praxi vyzkoušíte. Pokud chcete, můžete si vzít vlastní lyže a servis se učit přímo na nich.


Každý workshop je určen pro skupinu zájemců v počtu 8-12 osob, aby si všichni mohli po úvodní teoretické části všechny servisní úkony také prakticky vyzkoušet.
K dispozici budou čtyři servisní stoly a také starší lyže z půjčovny Ski a Bike Centra, na kterých se budou zúčastnění učit.

Servismany vám budou lyžařské hvězdy

Workshopy povedou zkušení servisní technici, za všechny jmenujme Petra Votavu, servismana českého národního týmu v boardercrossu, nebo Matěje Klouzala, českého reprezentanta ve skicrossu.

  • Workshop pro sjezdaře: 25. 1. a 16. 2. 2014
  • Workshop pro běžkaře: 26. 1. a 15. 2. 2014

Zájemci se mohou hlásit prostřednictvím formuláře na stránkách www.skiservis.cz/domaci-servis.

Add Comment RegisterNapsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


− osm = 1

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>