Siapula Rogaining

Závod „Siapula” Rogaining se bude konat v Střelínském pohoří (50 km od hranic s Českou republikou) v noci z 15. na 16. června.

Rogaining je druh orientačního běhu nebo procházku, ve kterém tým 2-5 lidí naplánuje svou trasu, a potom hledá za pomoci mapy co nejvíce kontrolních stanovišť nacházejících se v neznámém terénu v určeném časovém limitu.


Rogaining pro každého

Kontrolní stanoviště mají růžnou hodnotu, která zaleží na tom, jak snadno je můžete najit (čím těžší tím více bodů). Před startem každý tým rozhoduje které stanoviště a v jakém pořádku navštíví. Každý tým má svou variantu trasy.

Týmy se mohou pohybovat pouze pešky s použitím mapy a buzoly. Závodů se může zúčastnit každý: muži, ženy, mladí a staří. Rogaining je vynikající turisticko-sportovní soutěž nejen pro vrcholové nadšence, ale pro každého, kdo má rád přírodu. Je to dobrá a zajímavá zábava pro celou rodinu. Každý tým si navrhuje svou variantu trasy i stanoviště, které chce najít- délka trasy může být např. 20 km nebo až 70 km. Zaleží na Vás!

„Siapula“ Rogaining se bude konat v Střelínském pohoří (50 km od hranic s Českou republikou) v noci 14-15 června 2014. Bude to rogaining s 10-hodinovým časovým limitem.

Více na www.rogaining.pl

Add Comment RegisterNapsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


dva + 9 =

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>