MTB orienťák dvojic

Pětihodinový závod, ve kterém si každý tým volí vlastní trasu (scorelaufový princip), je vhodný jak pro výkonnostní cyklisty, tak pro pohodáře.

Cykloorienťák dvojic na 5 hodin, při kterém si každý tým volí vlastní trasu (scorelaufový princip). Dle chuti a kondice ho můžete pojmout jako závod, nebo jako výlet. Je tedy vhodný jak pro výkonnostní cyklisty, tak pro pohodáře. Podobně jako „Bike Adventure“

Oproti jiným akcím s drobným vylepšením – online počítáním bodů a tedy možností dozvídat se aktuální pořadí v průběhu závodu. Navíc u některých stanovišť dostáváte prémiové body dle toho, kolikátí v pořadí jste toto místo navštívili. První dostane o 33% bodů za stanoviště víc (může být změněno v závislosti na počtu účastníků), ostatní pak odstupňovaně méně. Startovní časy budou určeny dle celkového počtu týmů. Systém bere v úvahu čas Vašeho startu, ne čas startu prvního týmu.

Startovné je 250 Kč/tým při platbě do 1.9.2014 – myšleno daný den částka na účtu! Při pozdější úhradě 300 Kč/tým. Číslo účtu zašleme po obdržení přihlášky. Při přihlášce (a platbě) po 20.9. nedostanete mapu a kontroly si zakreslíte do vlastní mapy Lze se přihlásit i v den startu do 09:00.

Více na www.orientacni-hra.cz

Add Comment RegisterNapsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


šest × = 12

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>