Jarním Šluknovskem

21. ročník tradičního velikonočního dálkového pochodu/ultratrailu Jarním Šluknovskem letos připadá na 18. - 21. 4 2014.

Parametry trasy: 107 km / 4220 m+. Hromadný start u restaurace Koruna v Českém Dubu, restaurace Koruna – pátek 18. 4. o půlnoci, cíl v Campu Valdek – do neděle 20. 4. ráno.

Trasy vedou krásnou jarní přírodou – CHKO Lužické Hory, proto je nutné zachovávat pořádek. Také je nutné mít s sebou průkaz totožnosti, protože část trasy vede i přes území Německa. Účastník dostane na startu mapku (popis) trasy a cesty budou označeny.

Trasy pochodu jsou zařazeny do akcí IVV. Razítka v cíli. Trasy pochodu jsou začleněny do podmínek Československé 1000 Cyklo – nedělní a pondělní trasu lze projet i na horském či trekingovém kole. Sobotní trasy ve skalnatém a horském terénu jsou pro cyklisty zakázané a neprůjezdné! Pro účastníky 107 km trasy je možná netradiční noční prohlídka johanitské komendy v Českém Dubě (cca 21:30 – 22:30 hod – dle zájmu) v cíli pochodů bude zajištěn prodej turistických vizitek navštívených míst.

Více na www.jarnim-sluknovskem.webnode.cz.

Add Comment RegisterNapsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


šest × = 30

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>