Doksy Race Tour

2. ročník závodu hlídek (dvojčlenných týmů) v přírodním víceboji. Start a cíl závody je v Areálu Termit, start je v 10 hodin. Limit na absolvování závodu je 8 hodin.

Disciplíny: 1. TREK 15 km – vložené disciplíny – kánoe 3,5 km a lukostřelba; 2. MTB 25 km – vložené disciplíny – běžecký kros 1,5 km a in-line brusle 12 km; 3. TREK 15 km – vložené disciplíny – paddelboarding 200 m a lanové centrum; 4. BĚH – MTB 10 km (jeden běží, druhý jede na kole) – vložené disciplíny – lezení, slaňování a biatlon 800 m.

V závodě jde o nalezení co největšího počtu kontrol, které mají následující bodové ohodnocení 1-5 b. Za absolvování vložené disciplíny automatické přičtení 10 bodů. Ve vložených disciplínách je možnost získání dalšího bodového zisku. Výsledným faktorem jsou celkové body, které se podaří dvojici získat. V případě rovnosti bodů rozhoduje o umístění finální čas závodníků. Pořadí kontrol je volné, podmínkou pro dvojice je, aby závod absolvovaly společně. Tolerance v cíli je 1 minuta rozestupu, v případě nedodržení je dvojice diskvalifikovaná.

Více na www.doksyracetour.cz.

Add Comment RegisterNapsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


7 × = padesát šest

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>